Rekrutacja na wyjazdy na studia zagraniczne w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2023/2024!

erasmus_-_rekrutacja_2023-2024_1280.jpg

Trwa rekrutacja na wyjazdy na studia zagraniczne w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2023/2024!

Wykorzystaj szansę!
✔ Wyjedź za granicę na studia lub praktyki!
✔ Rozwijaj swoje umiejętności i poznawaj świat!
✔ Zgłoś się już dziś!

Do 25 marca 2023 r. zachęcamy do złożenia aplikacji na wyjazd. Dokumety należy złożyć w Biurze Współpracy Międzynarodowej (BWM), ul. Bobrzyńskiego 10, p. 213 w oryginale z wymaganymi podpisami w komplecie. Wykaz dokumentów obowiązujących studentów zamieszczony jest poniżej. Prosimy o dokładne sprawdzenie uczelni zagranicznych, do których Państwo chcą aplikować, pod względem programu studiów i języka oferty edukacyjnej. Jeżeli pierwszym językiem komunikacji będzie np. język angielski, należy się upewnić, że uczelnia do której się aplikuje, posiada ofertę w tym języku.

Dokumenty wymagane w pierwszej kolejności na rekrutację

• Wypełniony formularz zgłoszeniowy podpisany przez studenta i wydziałowego/instytutowego koordynatora. Należy dopilnować, aby otrzymać potwierdzenie średniej ocen z wszystkich zamkniętych semestrów lub semestru z sekretariatu wydziału/instytutu. Informacje uzupełnia się w formularzu, a potwierdzeniem jest zaświadczenie z sekretariatu.
  • CV i list motywacyjny (https://europass.cedefop.europa.eu/pl/documents).
  • Zaświadczenie z Międzywydziałowego Studium Języków Obcych potwierdzające poziom znajomości języka obcego. Wymagany poziom B2.

Więcej informacji

Jeżeli nie wiesz od czego zacząć, zapraszamy do Biura, a wszystkiego się dowiesz!

Urszula Kubiczek
Uczelniany Koordynator Programu Erasmus+
e-mail erasmus@upjp2.edu.pl

Biuro Współpracy Międzynarodowej (BWM)