Przedłużenie studiów licencjacko-doktoranckich na rok akademicki 2022/2023

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Czcigodni Księża
Szanowni Państwo,

Zgodnie z decyzją ks. prof. dr. hab. Tomasza Rozkruta, prorektora ds. nauki oraz dyrektora Szkoły Doktorskiej istnieje możliwość przedłużenia studiów licencjacko-doktoranckich na rok akademicki 2022/2023 prowadzonych na Wydziale Teologicznym. Procedura przedłużenia studiów doktoranckich, będzie możliwa pod warunkiem zrealizowania przez doktoranta programu studiów doktoranckich (uzyskania wszystkich zaliczeń z przedmiotów). Uzyskanie zgody na przedłużenie dotyczyć będzie tylko możliwości procedury uzyskania stopnia doktora.

Wniosek o przedłużenie, sprawozdanie z działalności naukowej oraz poświadczenie wpisów w indeksie należy złożyć do Biura ds. Postępowań Doktorskich Poza Szkołą Doktorską (ul. Bernardyńska 3, 31-069 Kraków, pokój 211) najpóźniej do 15 października 2022 r. Po tym terminie wnioski nie będą przyjmowane.