Pozostałe wiadomości

Informujemy, że w dnaich 22-24 X 2019 roku zostają odwołane zajęcia s. dr hab. Adelajdy Sielepin CHR, prof. UPJPII, ks. dr. hab. Janusza Mieczkowskiego i ks. dr. hab. Jarosława Supersona SAC.
  W dniu 16 października 2019 roku (środa) w związku z uroczystą, jubileuszową inauguracją roku akademickiego 2019/2020 od 8.00-9.30 i od 15.00-20.00 zostają ogłoszone godziny dziekańskie dla studentów Wydziału Teologicznego.
  Informujemy, że p. dr Natalia Krupa odwołuje w dniu 3 października br. (czwartek) zajęcia "Konserwacja zabytków", god. 16.45 - 18.15 dla VI roku teologii kapłańskiej WSD AK.
  Uprzejmie informujemy, że w dniu 2 października 2019 roku (środa) zostaje odwołane konwersatorium  - "Czy cały Izrael będzie zbawiony? List do rzymian w komentarzach dawnych i nowych" (godz. 15:00-16:30, ul. Franciszkańska 1, s. 040),  prowadzone przez ks. prof. dr hab. Łukasza Kamykowskiego.
  Informujemy, że w dniu 3 października 2019 roku (czwartek) zostaje odwołany dyżur w dziekanacie i zajęcia ks. prof. dr. hab. Arkadiusza Barona - Dziekana Wydziału Teologiczego UPJPII w Krakowie.
  Niniejszym informujemy, że w dniu 16 września br. (poniedziałek) zostaje odwołany dyżur Prodziekana ds. studiów magisterskich dla świeckich - ks. dr. hab. Romana Bogacza, prof. UPJPII. Najbliższy dyżur Księdza Prodziekana odbędzie się wyjątkowo 19 września 2019 roku (czwartek).
  Informujemy, że w dniu 16 maja 2019 roku (czwartek) zostaje odwołany dyżur w dziekanacie i zajęcia ks. prof. dr. hab. Arkadiusza Barona - Dziekana Wydziału Teologiczego UPJPII w Krakowie.
  W dniu 7 maja 2019 roku (wtorek) p. dr hab. Joanna Mysona Byrska, prof. UPJPII odwołuje zajęcia z "Filozofii polityki".
  Niniejszym inforujemy, że ks. dr hab. Jarosław Superson SAC odwołuje w dniu 8 maja 2019 roku (środa) następujące zajęcia: "Przestrzeń liturgiczna w Kościele Rzymskokatolickim" - wykład monograficzny.
  Niniejszym informujemy, że w dniu 15 kwietnia br. (poniedziałek) ks. dr hab. Roman Bogacz, prof. UPJPII odwołuje swój dyżur w dziekanacie i wykład "Archeologia biblijna" (godz. 13.15 - 14.45).