Habilitacje

Ks. dr Wojciech Medwid

Przewód habilitacyjny wszczęty 18 listopada 2016 r. w dziedzinie nauk teologicznych.

ks. dr Marek Gilski

Przewód habilitacyjny wszczęty 18 marca 2016 r. w dziedzinie nauk teologicznych.

Rada Wydziału Teologicznego w dniu 24 czerwca 2016 r. podjęła uchwałę o nadaniu stopnia doktora habilitowanego.

ks. dr Jarosław Superson

dr Beata Stypułkowska

Przewód habilitacyjny wszczęty 22 stycznia 2016 r. w dziedzinie nauk teologicznych.

Uzasadnienie uchwały RW

ks. dr Janusz Mieczkowski

Przewód habilitacyjny wszczęty 11 grudnia 2015 r. w dziedzinie nauk teologicznych.

Uchwała RW

Rada Wydziału Teologicznego w dniu 22 kwietnia 2016 r. podjęła uchwałę o nadaniu stopnia doktora habilitowanego.

ks. dr Witold Ostafiński

Przewód habilitacyjny wszczęty 14 października 2015 r. w dziedzinie nauk teologicznych.

o. dr Jerzy Brusiło

Przewód habilitacyjny wszczęty 18 września 2015 r. w dziedzinie nauk teologicznych.

Uchwała RW

Rada Wydziału Teologicznego w dniu 26 lutego 2016 r. podjęła uchwałę o nadaniu stopnia doktora habilitowanego.

ks. dr Krzysztof Sordyl

Przewód habilitacyjny wszczęty 15 czerwca 2015 r. w dziedzinie nauk teologicznych.

Uchwała RW

Rada Wydziału Teologicznego w dniu 22 stycznia 2016 r. podjęła uchwałę o nadaniu stopnia doktora habilitowanego.

ks. dr Damian Wąsek

Przewód habilitacyjny wszczęty 7 stycznia 2015 r. w dziedzinie nauk teologicznych.

Uchwała RW

Rada Wydziału Teologicznego w dniu 26 czerwca 2015 r. podjęła uchwałę o nadaniu stopnia doktora habilitowanego.

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2017