Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A

IV Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa „NEWMANALIA – odkrywając ortodoksję” 9 VI 2020 (online)

 

Zapraszamy do udziału w IV Studencko-Doktoranckiej Konferencji Naukowej „NEWMANALIA – odkrywając ortodoksję”, której tegoroczna edycja pt. „Teologia papieża Franciszka” odbędzie się w formie wideokonferencji. Pragnąc wyjść naprzeciw studentom i doktorantom w czasie ograniczeń związanych z epidemią, wprowadzono kilka zmian organizacyjnych.

Konferencja odbędzie się w trybie zdalnym w terminie 9 czerwca 2020 roku.

Termin nadsyłania abstraktów został przedłużony do 17 maja 2020 roku. 

Ze względu na zdalny tryb wydarzenia opłaty konferencyjne nie będą pobierane. 

Pozostaje temat przewodni „Teologia papieża Franciszka”, niemniej jednak wcześniej podane bloki tematyczne można potraktować tylko jako inspirację. Organizatorzy przyjmują referaty na dowolny temat z dziedziny teologii lub nauk humanistycznych bliskich teologii powiązany z tematem głównym.

Z racji zamknięcia bibliotek podanie bibliografii w zgłoszeniu jest opcjonalne.

Zgłoszenie możliwe jest tylko przez formularz rejestracyjny. W zależności od poziomu referatów planowane jest wydanie recenzowanej monografii wieloautorskiej.

Więcej informacji na temat „Newmanaliów” można znaleźć w załączonym liście intencyjnym oraz na stronie internetowej i na Facebooku. 

Formularz rejestracyjny: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdGIS3U1pmVX8j2F_E9OhQZN32-UwKixO_ttt-QvHzVNnKxdw/viewform

Strona: https://newmanalia.wordpress.com/ 

 

Rekrutacja

Wirtualny Dziekanat

Przejdź na stronę

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2021