Uroczystości pogrzebowe śp. ks. dr. hab. Wojciecha Życińskiego SDB, prof. UPJPII

Informujemy, że Msza św. żałobna w intencji śp. ks. dr. hab. Wojciecha Życińskiego SDB, prof. UPJPII zostanie odprawiona we wtorek 14 kwietnia 2020 roku w kaplicy wewnętrznej Wyższego Seminarium Duchownego Towarzystwa Salezjańskiego w Krakowie, ul. Tyniecka 39.

9:00 – wprowadzenie ciała do kaplicy

9:30 – różaniec

10:00 – Msza św.

11:00 – wyjazd na Cmentarz Rakowicki

11:30 – odprowadzenie od bramy głównej Cmentarza Rakowickiego

Z powodu ograniczeń związanych z epidemią Księża Salezjanie – Organizatorzy uroczystości pogrzebowych proszą o powstrzymanie się od bezpośredniego uczestnictwa w pogrzebie oraz pozostanie z uczestnikami pogrzebu w łączności duchowej.

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2020