ŻYCZENIA WIELKANOCNE A.D. 2020

Wielkanoc A.D. 2020

Drodzy Przyjaciele, Absolwenci i Sympatycy Wydziału Teologicznego!

Na nadchodzący czas przeżywania Tajemnicy Paschalnej proszę o przyjęcie od wspólnoty Pracowników i Studentów Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie serdecznych życzeń wielkanocnych.

Niech Zmartwychwstały Chrystus pomaga w zrozumieniu, pokochaniu i przeżyciu tajemnicy zmartwychwstania, którą objawił w ową Wielką Noc i w blasku Wielkanocnego Poranka i niechaj ta fundamentalna tajemnica i rzeczywistość naszej wiary stanowi dla każdego z nas źródło nadziei w czas próby oraz mocy w dawaniu świadectwa odwiecznej Miłości, która przezwycięża śmierć i obdarza życiem.

Z zapewnieniem o życzliwej, modlitewnej pamięci,

Ks. prof. Arkadiusz Baron, Dziekan

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2020