Uroczystości pogrzebowe śp. Anny Dziedzic - Mamy ks. dr. hab. Jana Dziedzica, prof. UPJPII

Z przykrością zawiadamiam, że zmarła Mama ks. dr. hab. Jana Dziedzica, prof. UPJPII – Kierownika dyscypliny nauki teologiczne. Pogrzeb śp. Anny Dziedzic odbędzie się w uroczystość Zwiastowania Pańskiego – 25 marca 2020 roku (środa) o godz. 12.00 w kościele pod wezwaniem św. Maksymiliana Kolbe w Ciścu.

Z powodu stanu pandemii COVID-19 w Polsce niemożliwa będzie taka organizacja uroczystości pogrzebowych, która pozwoliłaby na obecność wszystkich chcących w nich bezpośrednio uczestniczyć, dlatego zachęcamy jednocześnie do modlitwy w intencji śp. Anny Dziedzic oraz wszystkich pogrążonych w żałobie z powodu Jej śmierci w miejscu aktualnego pobytu.

REQUIESCAT IN PACE

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2020