Obowiązkowe szkolenie dla I i II roku teologii katechetyczno-pastoralnej i turystyki religijnej 19 III 2020

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w dniu 19 marca 2020 roku (czartek) o godz 15:00 w sali 216 w bydynku przy ul. Bernardyńskiej 3 odbędzie się szkolenie dla studentów Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Jego organizatorem jest Samorząd Studentów UPJPII. Jest ono przeznaczone dla studentów I i II roku teologii katechetyczno-pastoralnej i turystyki religijnej. Obecność na tym szkoleniu jest obowiązkowa, gdyż wiąze się z wpisem do indeksu.

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2020