Wolontariat XXII Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego. Brzmi dobrze - zgłoszenia od 2 III do 1 IV 2020

XXII Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego. Brzmi dobrze, które odbędą się 23–24 i 30–31 maja 2020 r., przeniosą nas do świata muzyki – jej ścisły związek z architekturą znany jest przecież nie od dziś. W 12 krakowskich i małopolskich zabytkach zabrzmi opowieść o zależnościach między muzyką a przestrzenią, w której jest wykonywana, usłyszymy też historie twórców: kompozytorów i wirtuozów, wiejskich grajków i wyrafinowanych instrumentalistów, solistów i kapel.

WolontARIA! – to zgrany zespół wolontariuszek i wolontariuszy, którzy będą współtworzyć majowe muzyczne Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego.

Chcesz dołączyć? Zgłoś się!

Rekrutacja trwa od 2 marca do 1 kwietnia 2020 roku

Więcej informacji: https://dnidziedzictwa.pl/wolontariat-2020/zglos-sie/ .

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2020