Konferencja „Człowiek w relacji do… AUTORYTETU” - zgłoszenia do 15 III 2020

Szanowni Państwo,

w imieniu Koła Naukowego Myśli Personalistycznej Jana Pawła II w Krakowie, działającego przy Uniwersytecie Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, zapraszamy do udziału w interdyscyplinarnej konferencji naukowej pt.: „Człowiek w relacji do… AUTORYTETU”, która odbędzie się 21 maja 2020 roku w Krakowie, przy ul. Bernardyńskiej 3.
Konferencja poświęcona będzie analizie i interdyscyplinarnemu namysłowi nad problemem autorytetu. Co znaczy to określenie? Jak fakt, że ktoś jest Autorytetem, wpływa na pojedyncze relacje różnego rodzaju lub ich cały zbiór (społeczeństwo)? Czy też z innej strony – jak to się dzieje, że powstają różnego rodzaju Autorytety w danej relacji, bądź w zbiorze osób? Jak budować autorytety w XXI wieku?
Wszystkich zainteresowanych wygłoszeniem referatu zapraszamy do przesłania formularza do 15 marca 2020 roku na adres e-mailowy: konferencja@traditio.pl
Odpowiedź dotycząca przyjętych zgłoszeń zostanie podana do 10 kwietnia 2020 roku.
Zapraszamy również do polubienia konta Koła Naukowego Myśli Personalistycznej Jana Pawła II w Krakowie na: facebook.com/kolotraditio i odwiedzenia strony: www.traditio.pl

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2020