Interdyscyplinarna konferencja "Człowiek - istota relacyjna" - Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach - zgłoszenia do 23 II 2020

Szanowni Państwo!

w imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji naukowej „Człowiek-istota relacyjna. Spojrzenie interdyscyplinarne”, która odbędzie się 2 kwietnia 2020 rolu na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wydarzenie jest organizowane przez doktorantów Wydziału Teologicznego pod kierunkiem dr.hab. Sławomira Zielińskiego. Podczas konferencji zostanie podjęta refleksja na temat szeroko rozumianych relacji.

Zaproszenie skierowane jest do wszystkich, którzy w swojej pracy badawczej zajmują się tematyką ludzkich relacji – antropologów, psychologów, filozofów, socjologów, teologów, biologów, kognitywistów, kulturoznawców, historyków, pedagogów, politologów, prawników. Konferencja pomyślana jest jako spotkanie różnych dyscyplin nauki, by w merytorycznej debacie możliwie wieloaspektowo spojrzeć na to zagadnienie, dostrzec punkty wspólne i różnice w jego pojmowaniu.
Czas nadsyłania abstraktów: do 23 lutego 2020 roku.

Formularz zgłoszeniowy oraz więcej informacji na temat konferencji znajduje się na stronie www.czlowiek-istota-relacyjna.us.edu.p

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2020