Zaproszenie na seminaria: św. Anna i święci papieże - od Grzegorza Wielkiego do Jana Pawła II

W imieniu organizatorów - Katedry Teologii Fundamentalnej, Dogmatycznej i Moralnej, Wydział Teologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, przekazujemy zaproszenia do udziału w dwóch wydarzeniach naukowych planowanych w roku 2020 na Wydziale Teologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Są to dwa seminaria hagiologiczne, jedno poświęcone tematyce św. Anny [4 listopada 2020 r.], drugie świętym papieżom - od Grzegorza Wielkiego do Jana Pawła II [5 listopada 2020 r.].

Obydwa seminaria wpisują się w wieloletni cykl seminariów interdyscyplinarnych o świętych. Tematyka papieska nawiązuje do patronatu św. Jana Pawła II, któremu Sejm RP dedykuje rok 2020.

Poniżej pliki z zaproszeniami. Te i więcej innych informacji można znaleźć na stronie: <http://www.uwm.edu.pl/ztdif/>, w zakładce: Seminaria hagiologiczne.

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2020