Interdyscyplinarna Szkoła Letnia o Wolności Religijnej

Szanowni Państwo,

Działając w imieniu Instytutu Wymiaru Sprawiedliwości w Warszawie, zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanej w dniach 19-24 lipca 2020 roku interdyscyplinarnej Szkole Letniej dotyczącej tematyki wolności religijnej. Warsztaty odbywać się będą w formie wykładów i konwersatoriów, a zajęcia prowadzić będą zaproszeni wykładowcy z Uniwersytetu w Leuven (Belgia), Uniwersytetu Nawarry (Hiszpania), Uniwersytetu Oksfordzkiego (Wielka Brytania) i Uniwersytetu Warszawskiego.

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych tematyką wolności religijnej, ale w szczególności do studentów, doktorantów, absolwentów oraz młodych naukowców reprezentujący różne dziedziny nauki. Więcej szczegółów w załączniku.

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2020