XXII Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego - zapisy do 3 XII 2019

Wolontariusze, wolontariuszki oraz wszyscy, którzy myślą o wolontariacie, praktykach, stażu w instytucji kultury, ale nie wiedzą czego się spodziewać, jak działa taka instytucja, jakie zadania realizuje i co samemu można by w niej robić. W szczególności zapraszamy tych, którzy chcieliby w przyszłości włączyć się w przyszłoroczne, XXII Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego.

Przyjdźcie do nas i poznajcie naszych „muzyków”. Zobaczcie, jak odnajdujemy się w tej machinie, jaką rolę odgrywają poszczególne instrumenty i jak współpracują ze sobą. Co jest ważne, by zagrać dobry koncert? Jak wyglądają miejsca prób i ćwiczeń? Kiedy odbywają się nasze najważniejsze koncerty?

Kiedy i gdzie: 6 grudnia 2019 r., godz. 10.00–14.00, Małopolski Instytut Kultury w Krakowie, ul. 28 Lipca 1943 17 C.
Szczegóły i zapisy: http://mik.krakow.pl/2019/11/22/zagraj-wmik-czyli-orkiestra-dnia-otwartego/

Zapraszamy do wspólnej zabawy. Przygotowaliśmy dla Was grę terenową (na terenie naszego biura), podczas której poznacie zasady funkcjonowania MIK-owej orkiestry. Dowiecie się, jak jest zorganizowana nasza praca, jakie projekty i zadania realizujemy. Zajrzycie za kulisy MIK-u.
Na zakończenie zapraszamy do udziału w happeningu muzycznym. Maciej Trifonidis, multiinstrumentalista i specjalista do spraw powoływania orkiestr, przygotował dla Was niespodziankę: zagramy wspólnie w Orkiestrze Dnia Otwartego.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy do 3 grudnia 2019 lub do wyczerpania wolnych miejsc.

Przyjdźcie i sprawdźcie, jak to jest grać w MIK-owej orkiestrze!