Duszpasterstwo Akademickie PATMOS UPJPII zaprasza na "WYJAZD DEBIUTANTÓW" 27-28 IX 2019

Duszpasterstwo Akademickie PATMOS Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie zaprasza na "WYJAZD DEBIUTANTÓW", czyli na wyjazd integracyjny dla studentów rozpoczynających studia na UPJPII

Gdzie: Ośrodek rekolekcyjny w Groniu k/Bukowiny Tatrzańskiej
Kiedy: 27-29 września (piątek 17.00-niedziela 15.00)
Koszt wyjazdu: 50 zł + koszt dojazdu do Nowego Targu

Kwotę 50 zł należy wpłacić na konto UPJPII: ALIOR BANK SA PLN 41 2490 0005 0000 4600 5727 1204 z dopiskiem "Wyjazd debiutantów". Potwierdzenie dokonania wpłaty należy wysłać mailem na adres: patmos@upjp2.edu.pl

Zapisy do wtorku 24 września przez formularz na fb @DAPatmos (ilość miejsc ograniczona!)
FORMULARZ ZAPISÓW: https://forms.gle/6rKfn5E8ssMRVHuu5

Kto może jechać:
- Każdy nowy student UPJPII bez względu na wydział i kierunek.

Co jest w planie:
- Będzie czas na integrację, poznawanie się, starsi studenci opowiedzą, jak się żyje i studiuje na UPJP2. Zaplanowane jest ognisko, górskie spacery, gra w siatkówkę i planszówki. W sobotę i niedzielę będzie również Eucharystia w kaplicy przy ośrodku.

Jak dojechać:
- Trzeba na własną rękę dotrzeć do Nowego Targu, gdzie spotykamy się o godz. 17.00 na dworcu PKS "Dekada". Stamtąd jedziemy wynajętym autobusem do Gronia (jeśli ktoś planuje jechać do Gronia własnym samochodem, prosimy o informację podczas zgłoszenia).

Co zabrać ze sobą:
- Dobry humor, wygodne buty, ubranie na ognisko, ewentualnie gitarę, jeśli grasz (NIE trzeba brać pościeli ani jedzenia - to oczywiście jest zagwarantowane).