Seminarium franciszkańskie „O Trójcy Świętej” 11 V 2019

Pokój i Dobro!

Serdecznie zapraszamy na kolejne Seminarium franciszkańskie zatytułowane „O Trójcy Świętej”. Tym razem zajęcia poprowadzi ks. prof. Robert Woźniak. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 11 maja 2019 r.
Zajęcia tradycyjnie rozpoczną się Mszą Świętą w Bazylice św. Franciszka z Asyżu w Krakowie o godz. 10.00, następnie w godzinach od 11.00 do 13.30 w Sali Włoskiej (z powodu remontu krużganków klasztornych wejście do Sali Włoskiej możliwe jest jedynie przez parking franciszkanów – od pl. Wszystkich Świętych 5) będą miały miejsce wykłady.

Serdecznie zapraszamy!
Zgłoszenia jak zawsze przyjmowane są mailowo pod adresem sekretariat@isf.edu.pl.

Koszt udziału w zajęciach to 30 zł.