Ogólnopolska Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa ,,Gdzie bowiem zazdrość i żądza sporu, tam też bezład i wszelki występek. Gniew, zazdrość i nienawiść w przestrzeni historycznej” - zgłoszenia do 30 VI 2019

Koło Naukowe Doktorantów Historii Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie ma zaszczyt zaprosić na Ogólnopolską Interdyscyplinarną Konferencję Naukową ,,Gdzie bowiem zazdrość i żądza sporu, tam też bezład i wszelki występek. Gniew, zazdrość i nienawiść w przestrzeni historycznej”, która odbędzie się w dniach 14-15 listopada 2019 roku w Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.
Zaproszenie skierowane jest przede wszystkim do doktorantów, a także młodych pracowników naukowych kierunków humanistycznych, społecznych i artystycznych.

W załączniku zaproszenie na konferencje oraz karta zgłoszeniowa dla uczestników.

Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 30 czerwca 2019 roku.