Spotkanie - wolontariat w ramach XXI Małopolskich Dni Dziedzictwa Kulturowego 4 III 2019

Drodzy Studenci,

już po raz 21. Małopolski Instytut Kultury w Krakowie organizuje Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego, podczas których zaprasza do nieodpłatnego zwiedzania kilkunastu mało znanych lub na co dzień niedostępnych zabytków dziedzictwa kulturowego regionu.

Tegorocznej edycji towarzyszy hasło „Z dreszczykiem”. Szczegóły programu na stronie: https://dnidziedzictwa.pl/dni-dziedzictwa-2019-z-dreszczykiem/

Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego to wydarzenie, które nie mogłoby odbyć się bez zaangażowania wolontariuszy. Ich pomoc podczas dwóch majowych weekendów jest niezwykle ważna. Daje im ona także możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego oraz stanowi przyjemną rozrywkę o charakterze kulturoznawczym.

W związku z powyższym wszystkich zainteresowanych wspomnianym wolontariatem zapraszamy na spotkanie informacyjno-rekrutacyjne, przede wszystkim studentów kierunku Turystyka religijna, prowadzonego na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

Termin spotkania: 4 marca 2019 roku (poniedziałek)

Miejsce: budynek UPJPII, ul. Franciszkańska 1, sala 040

Godzina: 16.45