Nasz Papież - zaproszenie na wystawę

Co po 40-stu latach zostało w nas z Naszego Papieża i na ile jego duchowe dziedzictwo wciąż w nas kiełkuje i wydaje swój błogosławiony owoc?

Zapraszamy na wyjątkową wystawę poświęconą życiu, nauczaniu, osobie Jana Pawła II.

Ekspozycja podzielona została na dwie części:

Sala pierwsza dedykowana jest młodości Karola Wojtyły, począwszy od Jego narodzin, poprzez formację intelektualną, studia teologiczne, pracę kapłańską, drogę biskupa, arcybiskupa i posługę kardynalską.

Sala druga poświęcona jest pontyfikatowi Jana Pawła II, a inspiracją dla scenografii był tekst XIV Encyklik Jana Pawła II.

W tę szczególną rocznicę uczcijmy wspólnie pamięć wielkiego człowieka. Przeżyjmy osobiste, wzruszające spotkanie z Ojcem Świętym.

Muzeum Archidiecezjalne Świętego Jana Pawła II w Krakowie
ul. Totus Tuus 30
zapraszamy codziennie, godz. 9:00-17:00.