Praktyki zagraniczne dla studentów Turystyki religijnej - spotkanie 21 XI 2018

Serdecznie zapraszamy studentów Turystyki religijnej z wszystkich roczników na spotkanie dotyczące możliwości odbycia praktyk zagranicznych. Spotkanie poprowadzi przedstawiciel greckiej firmy Job Trust Assistant. Językiem prezentacji i spotkania będzie język angielski, co umożliwi Państwu zdobycie cennego doświadczenia zawodowego poprzez bezpośredni kontakt z przedstawicielem branży i słownictwem specjalistycznym.

Termin: 21 listopada 2018 roku (środa)

Godz: 11.30-12.15

Miejsce: sala 216 (II piętro) Bernardyńska 3

Szczegółowych informacji udzieli i pomocą w niniejszej sprawie służy organizator spotkania:

p. Tomasz Kniaź

Koordynator ds. Współpracy Międzynarodowej

Centrum Naukowo-Badawcze i Współpracy Międzynarodowej

tel. +48 (0)12 428 60 36, mobile +48 519 323 346 ul. Bernardyńska 3, 31-069  Kraków,

e-mail: tomasz.kniaz@upjp2.edu.pl / international@upjp2.edu.pl

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2018