2 października - Pielgrzymka wspólnoty akademickiej UPJPII do Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie

PIELGRZYMKA UPJPII NA ROZPOCZĘCIE ROKU AKADEMICKIEGO 2018/2019

SANKTUARIUM ŚW. JANA PAWŁA II NA BIAŁYCH MORZACH W KRAKOWIE –
2 PAŹDZIERNIKA 2018 R. (WTOREK)

g. 1130– powitanie Pielgrzymów

konferencja naukowa: „Myśl chrześcijańska a refleksja filozoficzna”
o. dr hab. Marek URBAN CSsRprodziekan Wydziału Filozoficznego UPJPII

g. 1200– Msza św. koncelebrowana  (kościół górny)

homilia – o. dr Andrzej DUK OFMrektor WSD OO. Franciszkanów Reformatów

g. 1300 – poczęstunek dla Pielgrzymów

g. 1430– Procesja Światła w ogrodzie różańcowym

"Serdecznie zapraszamy wszystkich Pracowników, Studentów i Doktorantów Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie do uczestnictwa w pielgrzymce.

Wspólna modlitwa jest najlepszym i najbardziej szczerym wyrazem naszej jedności naukowej i duchowej. Bardzo gorąco zachęcamy studentów I roku, aby dołączyli do naszego tradycyjnego pielgrzymowania. Prosząc o opiekę podziękujemy dobremu Bogu za dotychczasowe łaski, za wstawiennictwem naszych świętych patronów będziemy modlić się o prowadzenie dobrymi drogami, by owoce naszej pracy w nowym roku akademickim 2018/2019 były jak najbardziej wartościowe.

Prosimy i zobowiązujemy naszych wykładowców, aby przybyli 2 października 2018 r. na godz. 11.30 do Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie wraz ze swoimi studentami".

rektor i prorektorzy Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2018