Konferencja popularno-naukowa "Z otwartym sercem i umysłem" 5 V 2018

Kolejna konferencja organizowana przez Wyższe Seminarium Misyjne Księży Sercanów wpisuje się w tematykę VIII Konferencji Prowincjalnej, która odbyła się w Krakowie w dniach 5-10 lutego 2018 r. Jej uczestnicy przypomnieli, że "powinniśmy w dalszym ciągu kontynuować dzielenie się ze świeckimi naszym sercańskim charyzmatem i płynącym z niego naszym stylem modlitwy wynagradzającej".

Jak dzielić się sercańskim charyzmatem? Co jako sercanie mamy do zaproponowania w Kościele?

Na te i inne pytania będziemy szukać odpowiedzi podczas kolejnego sympozjum organizowanego przez nasze seminarium,
które odbędzie się 5 maja 2018 r. (sobota) w Stadnikach.

Zaproszeni goście:

ks. mgr lic. Radosław Warenda SCJ
Mission Statement. Dla kogo i po co?

ks. dr Stanisław Gruca SCJ
Ojciec Leon Dehon. Kapłan z otwartym sercem i umysłem.

ks. dr Damian Płatek SCJ
Recepcja charyzmatu sercańskiego w duszpasterstwie młodzieży

ks. dr hab. Jarosław Woźniak
Współczesne strategie komunikacji marki a przekazywanie charyzmatu rodziny zakonnej

Szczegółowy program konferencji znajduje się na plakacie (pobierz plakat)

Zainteresowanych wzięciem udziału w konferencji
prosimy o kontakt do dnia 3 maja 2018 r.

ks. Łukasz Ogórek SCJ
prefekt.wsm@sercanie.pl
(48) 12 271 15 24

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2018