82. Ogólnopolska Pielgrzymka Akademicka na Jasną Górę 11-13 V 2018

Zapraszamy do udziału w 82. Ogólnopolskiej Pielgrzymce Akademickiej na Jasną Górę.

Wyjazd dla studentów UPJPII organizowany jest przez DA Patmos UPJPII i będzie miał miejsce w sobotę 12 maja 2018 roku.

Zgłoszenia można wysyłać do 4 maja na adres: patmos.upjp2@gmail.com, bliższe informacje telefonicznie pod numerem: 605 228 802 (s.Teresa).
Jedziemy autokarem. Wyjazd w sobotę 12. maja br. ok. godz. 6.00 z Krakowa. Powrót z Częstochowy po Apelu Jasnogórskim (dokładna godzina i miejsce wyjazdu wysłane będą drogą mailową po zamknięciu listy zgłoszeń).

Symboliczna opłata będzie dla studentów UPJPII wynosiła 5 zł.
(Ofiara będzie przeznaczona na zamówienie Mszy Świętej na Jasnej Górze w intencji studentów i wykładowców UPJPII)

Informacje o pielgrzymce na http://pielgrzymkaakademicka.pl/

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2018