Kongres DUCHOWO-GLOBALNIE-GENIALNIE 25-26 I 2018

KONGRES DUCHOWO-GLOBALNIE-GENIALNIE

Termin: 25-26 stycznia 2018, ICE Kraków

Pomysłodawca: ks. Jacek Wiosna Stryczek, Prezes Stowarzyszenia Wiosna (Szlachetna Paczka & Akademia Przyszłości)

Dla zaintersowanych przewidziano zniżki do -20% na zakup biletów oraz interesujące gift packi od naszych partnerów.

Dochód ze sprzedaży biletów na kongres zostanie przekazany na rozwój SZLACHETNEJ PACZKI.

CO BEZ WĄTPIENIA DA PAŃSTWU KONGRES?

·    unikalne inspiracje nietuzinkowych ludzi, którzy zaryzykowali, porzucili ramy korporacyjnego życia i zaczęli realizować swoje pasje, osiągając sukces. Wśród nich Karolina Pilarczyk, mistrzyni Europy w drifcie, która dla kariery sportowej rzuciła pracę menadżera w korporacji.

·    porywające wystąpienia znanych mówców motywacyjnych (m.in. Jaro Bieniecki – trener motywacyjny i twórca Runmagedonu), pokazujących jak przekraczać swoje ograniczenia, zmieniać swoje życie i zwiększać skuteczność

·    praktyczne wskazówki rekinów biznesu start-upowego, którzy w oparciu o swoje doświadczenia doradzą jak selekcjonować i rozwijać projekty o wysokim potencjale komercyjnym + pitching live + konkurs start-upów z nagrodami o łącznej wartości 500 000 złotych!

·    wyjątkowa „bomba inspiracji” na otwarcie nowego roku.

·    w programie przewidziane tematy to: motywacja: są przeszkody, nie ma barier – jak przekraczać kolejne granice; świadome zarządzanie ciałem + najnowsze trendy w modelowaniu życia osobistego i biznesowego; raport trendów Natalii Hatalskiej: „Jak teraz żyją ludzie? Jak będą żyć w niedalekiej przyszłości?”; Nowoczesne technologie: jak teraz i w przyszłości będą zmieniać nasze życie i jak wykorzystywać ich potencjał już teraz.

W załączwbiu informacje dotyczące Kongresu oraz promocji biletowej.

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2018