Zmarł ks. dr Marek Leśniak 1 VIII 2017

Z głebokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 1 sierpnia 2017 roku o godz. 19:33, nagle, w wieku 49 lat i 24 lat kapłaństwa, odszedł do Pana ks. dr Marek Leśniak, pracownik Wydziału Teologicznego UPJPII w Krakowie, wykładowca teologii moralnej, duszpasterz akademicki, członek Kapituły św. Floriana i św. Jana Pawła II przy bazylice św. Floriana w Krakowie, Kapelan Rady 14000 Rycerzy Kolumba, Szef Departamentu Rejestracji Komitetu Organizacyjnego ŚDM Kraków 2016.

REQUIESCAT IN PACE

Uroczystości pogrzebowe:

Poniedziałek, 7 sierpnia - Arka Pana
Godz. 15.00 – Importa w kościele Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie-Bieńczycach – Arka Pana

Wtorek 8, sierpnia - bazylika św. Floriana
Godz. 10.00 – Wprowadzenie trumny z ciałem i różaniec.
Godz. 11.00 – Msza św. pogrzebowa w kolegiacie św. Floriana w Krakowie i złożenie ciała w krypcie kolegiackiej.

Zamiast kwiatów można złożyć ofiarę do puszek na rzecz:
- Arcybractwa Miłosierdzia w Krakowie
- Fundacji św. Jana Kantego w Krakowie

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2017