Zapraszamy na Studia Podyplomowe

Uprzejmie informujemy, że do 15 września 2017 roku trwa rejestracja elektroniczna na prowadzone na Wydziale Teologicznym Podyplomowe Studia z Katechezy Przedszkolnej oraz Podyplomowe Studia z Turystyki Religijnej w Krakowie, a do 29 września br. na Studia Podyplomowe Relacje Chrześcijańsko-Żydowskie i Studia Podyplomowe z Franciszkanizmu na rok akademicki 2017/2018.

Rekrutacja ta odbywa się przez Internetową Rejestrację Kandydatów (IRK). Kandydat rejestruje się na stronie www.irk.upjp2.edu.pl i postępuje zgodnie z wytycznymi zamieszczonymi w IRK.

Szczegółowe informacje dotyczące studiów podyplomowych realizowanych na UPJPII w Krakowie oraz warunków rekrutacji zamieszczone są w zakładce STUDIA PODYPLOMOWE

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2017