"Służebnice? Przyjaciółki? Śmiertelni wrogowie? O relacjach filozofii i teologii w ujęciu Josepha Ratzingera" 24 V 2017

Wydział Filozoficzny Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie zaprasza na panel dyskusyjny w ramach seminarium wydziałowego na temat "Służebnice? Przyjaciółki? Śmiertelni wrogowie? O relacjach filozofii i teologii w ujęciu Josepha Ratzingera", który odbedzie sie 24 maja 2017 roku (środa), o godz. 15.00 w Auli przy ul. Bernardyńskiej 3.

W dyskusji udział wezmą: ks. dr hab. Robert Woźniak, ks. dr Józef Morawa, ks. dr hab. Jarosław Jagiełło, prof. UPJPII, ks. dr Miłosz Hołda.

Zapraszamy pracowników naukowo-dydaktycznych, doktorantów i studentów naszego Uniwersytetu, jak również wszystkich, którzy chcą doświadczyć wspólnego poszukiwania prawdy.

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2018