Zaproszenie na Biblijno-Tomistyczą Konferencję - Wydział Teologiczny UMK w Toruniu 24-26 IV 2017

W imieniu organizatorów Międzynarodowej, Biblijno-Tomistycznej Konferencji pt.: "Towards a Biblical Thomism: Aquinas and the Renewal of Biblical Theology", która odbędzie się w Toruniu w dn. 24-26 kwietnia br., pragnę poprosić o przesłanie informacji o tym wydarzeniu do zainteresowanych pracowników i doktorantów Wydziału.
W czasie tej wyjątkowej Konferencji zabierze głos 25 prelegentów z wielu krajów, m.in.:

Michael Sherwin OP (Uniwersytet we Fryburgu, Szwajcaria)
Matthew Levering (Uniwersytet Saint Mary of The Lake, Mundelein Seminary, Stany Zjednoczone)
Enrique Alarcón (Uniwersytet Nawarry w Pampelunie, Hiszpania)
Giuseppe De Virgilio (Papieski Uniwersytet Świętego Krzyża w Rzymie, Włochy)
Stefano Zamboni SCJ (Akademia Alfonsiana w Rzymie, Włochy)
Paweł Krupa OP (Instytut Tomistyczny w Warszawie, Polska)
Michele Mazzeo OFM (Papieski Uniwersytet Antonianum w Rzymie, Włochy).

W załączniku plakat prezentujący szczegółowy plan wydarzenia (link: https://biblicalthomism.files.wordpress.com/2017/03/final-programme-poster-25-03-2017.pdf).

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2017