UWAGA DOKTORANCI!

Samorząd Doktorantów UPJPII zaprasza do udziału w WYBORACH przedstawiciela doktorantów do Rady Wydziału Teologicznego oraz delegata pierwszego roku studiów doktoranckich.
Wybory odbędą się w najbliższy czwartek tj. 27.10.2016 roku, ul. Bernardyńska 3, s. 216, godz. 9.20

Na spotkanie zaproszeni są doktoranci WT z wszystkich lat.

Bezpośrednio po wyborach, czyli ok. godz. 9.35,  w dniu 27.10.2016 roku (czwartek) w sali 216, w budynku Uniwersytetu przy ul. Bernardyńskiej 3 odbędzie sie spotkanie doktorantów WT z Kierownikiem ds. studiów doktoranckich - ks. prof. dr hab. Janem Danielem Szczurkiem.

W programie spotkania sprawy aktualne związane z wejściem w życie znowelizowanego Regulaminu studiów doktoranckich (m.in. obowiązek składania sprawozdania rocznego).