Zapraszamy na Studia Podyplomowe z Franciszkanizmu

Chcesz poznać ciekawych ludzi, nauczyć się żyć z pasją, zdobywać wiedzę i robić to wszystko w sercu Krakowa, a na koniec otrzymać dyplom ukończenia studiów na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie? Przyjdź do nas! Studia podyplomowe z Franciszkanizmu dadzą Ci to wszystko i jeszcze więcej. Nie tak dawno cały świat obserwował jak papież Franciszek wchodzi do krakowskiej bazyliki franciszkanów, by modlić się o pokój. To właśnie stąd płynie nasze zaproszenie. Dołącz do elitarnego grona słuchaczy jedynych takich studiów w Polsce, poznaj św. Franciszka z Asyżu, jego pisma i duchowość, naucz się cieszyć się życiem i odkryj nowe pasje. Zapraszamy!

Na studiach odwołujemy się do wzorców sprawdzonych w życiu, przekonani o szczególnym znaczeniu edukacji biograficznej. Patrząc na ludzi szczęśliwych, szukamy odpowiedzi na pytanie, jak być pogodzonym z sobą, z innymi, z całym stworzeniem i z Bogiem.

Doceniając pedagogikę miejsca, studiujemy w historycznych murach franciszkańskiego klasztoru w samym sercu Krakowa. Ważna jest dla nas historia, ale ważniejsze jest "tu i teraz" tego, co dzieje się w nas i wokół nas. Nasze studia mają charakter interdyscyplinarny. Podejmujemy zagadnienia z duchowości, kultury, psychologii, dialogu, ekoteologii.

Dbamy o to, by miejsce wykładów było przede wszystkim miejscem spotkania. Chcesz się przekonać? Przyjdź!

Więcej na temat studiów i rekrutacji (kliknij poniżej):

Studia Podyplomowe z Franciszkanizmu

Dodatkowo słuchacze mają możliwość udziału w wyjeździe naukowym do Włoch śladami św. Franciszka organizowanym przez Instytut Studiów Franciszkańskich.