II nabór na studia prowadzone na Wydziale Teologicznym

STUDIUJ U NAS OD PAŹDZIERNIKA!

Trwa II nabór na studia prowadzone w roku akad. 2016/2017 na naszym Wydziale: teologia (jednolite magisterskie), turystyka religijna (licencjackie), turystuka religijna (magisterskie uzupełniajace).

1) Rejestracja kandydatów na studia w formie elektronicznej: od 22 sierpnia 2016 r. do 23 września 2016 r.

2) Ogłoszenia wyników w przedmiocie przyjęcia kandydatów na studia (listy rankingowej): 27 września 2016 r.

3) Składanie wymaganych dokumentów przez kandydatów przyjętych na studia (zgłoszenie gotowości do podjęcia studiów): od 28 września 2016 r. do 29 września 2016 r.

4) Ogłoszenie listy osób przyjętych na studia, które zgłosiły gotowość do podjęcia studiów (wpis na listę studentów): 30 września 2016 r.

Więcej informacji o studiach i zasadach rekrutacji:

Teologia (jednolite magisterskie)

Turystyka religijna (licencjackie)

Turystyka religijna (magisterskie uzupełniające)